Nejdetgulver.com
At yarışlarında senelerin tecrübesi doğru adres

At koşar beni takip eden kazanır.

 Bugün  : 23 Nisan 2014         NEJDET GÜLVER KANAL 35 TV DE CANLI YAYINA KATILDI 24.02.2010        NEJDET GÜLVER AMELİYAT OLDU 05.03.2012        NEJDET GÜLVER AMELİYAT OLDU 05.03.2012        NEJDET GÜLVER AMELİYAT OLDU 05.03.2012

   
NEJDET GÜLVER AMELİYAT OLDU

GÜNEŞ GAZETESİ YARIŞ YAZARI MENEJER NEJDET GÜLVER 02.03.2012 CUMA GÜNÜ BACAĞINDAN DAMAR VE VARİS AMELİYATI OLMUŞTUR. AMELİYATINDA ÇOK YARDIMCI OLAN KADİM DOSTUM M.İLKER ÖKSÜZ'E, BÜYÜKÇEKMECE KOLON HASTANESİ BAŞHEKİMİ ÖNDER Y.ERYİĞİT'E, BEYLİKDÜZÜ KOLON HASTANESİ BAŞHEKİMİ GENEL CERRAHİ UZMANI OP.DR. ATİLLA YILMAZ'A,AMELİYATI GERÇEKLEŞTİREN KALP VE DAMAR CERRAHİ UZMANI OP.DR. TOLGA DEMİR'E VE BÜTÜN HASTANE PERSONELİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

05.03.2012
 
   
Nejdet Gülver diyor ki;

25 yılı aşkın zamandır çok erken saatlerde hipodromlardaki yerimi alıp atları hep yakından takip edip,birçok gazete ve mecmuada yarış yazarlığı ,Yarış atı menejerliği yaptım.Değerli okurlarıma sayısız altılı ve çeşitli oyunlar buldurdum ve artık siz değerli okurlarıma son,tek,bomba atları kendi kişisel sitemden bildirmeye bildiklerimi paylaşmaya ve beraber birçok oyunu buradan takip edebilmeniz için çalışıp sizlere kazandırmaya devam edeceğim.
Saygılarımla. Menejer Nejdet GÜLVER.
  

Menajerliğini yaptığım UZUN ekürisinin  Kısrağı Bedtime Story doğurmak üzere...

bedtime story

Kulübümüzün ünlü aygırlarından Unaccounted for'un babadan kardeşi olan ve Turan UZUN'nun sahibi olduğu Bedtime story doğurmak üzere.Muttalip ve Susturan gibi ünlü atlarında annesi olan Bedtime story'nin bu yavrusunun babası Şampiyon Dinyeper dir.

JOKEY KULUBÜ BAŞ SPİKERİ Ali KAYAKIT ve Nejdet GULVER

Ali KAYAKIT

Nejdet GÜLVER'in Veliefendide bir günü....

Nejdet gülver

GÜLVER yakın arkadaşı Bombacı Mesut ile günün yorgunluğunu atıyor...

Sabahın erken saatlerinden itibaren atlarların son durumu incelendikten sonra locada at sahipleri ile yapılan görüşmeler,at antranörlerinden alınan son bilgiler ve size en iyi hizmet için yoğun bir gün...

   
           
İSTANBUL ANKARA ADANA İZMİR ŞANLIURFA BURSA

ISTANBUL

ANKARA

ADANA

IZMIR

SANLIURFA

BURSA

   Daha detaylı tahminleri görüntülemek için resimlerin üzerine tıklayınız.
 

Bu sitede en  iyi görüntü için; ekran ayarınız 1024x768 olmalıdır.

Copy Right 2008 © nejdetgulver.com